Μετά από 33 χρόνια, αποχώρηση – σοκ από το Ράδιο Γάμμα! Ποιος τον αντικατέστησε
Εγραψε ο δημοσιογράφος Μιχάλης Μπαϊρακτάρης. Στο Ράδιο Γάμμα από το 1991. Τώρα είναι ο καιρός της σύνταξης. Από την περασμένη Παρασκευή βρίσκομαι εκτός μικροφώνων. Τραγωδία… Στη θέση μου ο άξιος και καλός δημοσιογράφος Αχιλλέας Ροδίτης. Πάντως ραδιοφωνικά θα τα ξαναπούμε … αλλά είναι μεγάλη η συγκίνηση μετά από τόσα χρόνια. ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
![](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420940934_7236944549698805_2168311616490281787_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=rAp3EnzFKiYAX-LPV2Z&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfAl3fvWPXvlF8wzBHIztinXOcCxobw4F2P0sILQ1VFigg&oe=65AFB3C3)
![](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421004283_7236944666365460_2555056599414868368_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=ucIHgzdy37oAX-4HnM_&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfDdPlmp7W1cPexSCzGeKaS4XkbDcFvysrAMgtuKNvT0xg&oe=65B0103E)